Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ControlTec Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie układów pomiarowych w branży AKPiA

  • Uruchamianie układów sterowania napędami w branży elektrycznej

  • Montaż elektryczny na obiekcie, podłączenia obiektowe na instalacjach niskiego napięcia

  • Przygotowywanie tras kablowych zgodnie z wytycznymi szefa montażu

  • Raportowanie o postępie prac

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie całej Polski oraz zagranicy

  • Predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami na obiektach

  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność, sumienność

  • Otwartość na zmiany

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu budowy i montażu tras kablowych, tras impulsowych

  • Umiejętność montażu i uruchomień aparatury AKPIA

  • Umiejętność układania kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych (stalowych i PVC)

  • Umiejętność podłączania kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych

  • Praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Uprawnienia elektryczne: E1, D1 w tym kontrolno-pomiarowe

  • Uprawnienia spawalnicze: MMA, MIG, MAG, TIG

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Excel — poziom zaawansowany (m.in. tworzenie tabel przestawnych)

  • PowerPoint, — poziom zaawansowany (tworzenie prezentacji z animacjami)

  • Word — poziom średniozaawansowany

  • AutoCAD — poziom podstawowy

To oferujemy

  • STAWKĘ GODZINOWĄ - OD 20,00 ZŁ BRUTTO

  • Program szkoleń i wsparcie doświadczonych pracowników na start

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, wspólne wyjścia integracyjne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Przewiń do profilu firmy

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.