Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

CONNTHINK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wosia Budzysza 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Wosia Budzysza 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Układanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych (teletechnicznych)

  • Uruchomienia i pomiary instalacji

  • Montaż kabli i urządzeń teletechnicznych (IT, CCTV, SAP, SSWiN)

  • Montaż tras kablowych - korytka kablowe, drabinki, rury elektroinstalacyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w instalacji okablowania i tras kablowych

  • Umiejętność czytania projektów technicznych i schematów elektrycznych

  • Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych

  • Dyspozycyjność, dokładność i rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę, po okresie próbnym

  • Jasne i czytelne warunki zatrudnienia

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Wsparcie merytoryczne kolegów i przełożonego

O nas

ConnThink to wysoko wykwalifikowana firma elektroinstalacyjna, którą tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Łączymy potrzeby naszych klientów z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami technicznymi. Zapewniamy profesjonalizm i kreatywne podejście niezbędne dla wypracowania nowoczesnych zindywidualizowanych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań współczesnych firm. Wykonujemy prace dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych, handlowych a także centrów logistycznych i obiektów użyteczności publicznej.