Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Saicon Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki i celów firmy,

  • Udział w szkoleniach,

  • Ciągłe doskonalenie własnych kwalifikacji i metod wykonywanej pracy,

  • Montaż szaf sterowniczych NN zgodnie z dokumentacją elektryczną,

  • Aktywne doskonalenie metod pracy i wspieranie zespołu,

  • Montaż elektryczny systemów sterownia u Klienta końcowego,

  • Uczestniczenie jako asysta podczas uruchamiania systemów automatyki,

  • Prace mechaniczne dotyczące montażu elementów sterowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Wiedza w zakresie urządzeń elektrycznych NN,

  • Myślenie analityczne, sumienność i dbałość o szczegóły,

  • Gotowość do podróżowania,

  • Prawo jazdy kat. „B”.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój na rynku logistyki wewnętrznej,

  • Rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności,

  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku i wiedzy,

  • Rynkowe wynagrodzenie,

  • Komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i osiągaj sukcesy z firmą SAICON!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i zaangażowaniem, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites!

Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy