Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z ponad 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    ELEKTROMONTER
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • remont maszyn i urządzeń elektrycznych,
    • montaż instalacji elektrycznych na jednostkach morskich,
    • przeprowadzanie przeglądów instalacji i maszyn elektrycznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne - preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn, elektromechanika, automatyka i mechatronika.
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • praktyczna znajomość budowy maszyn elektrycznych (silniki, prądnice, itp.)
    • zaangażowanie, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
    • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
    • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).

    Oferty (CV) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
      W temacie prosimy podać: „Elektromonter”.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane.

    Odpowiedzi udzielimy jednak na aplikacje spełniające podane przez nas kryteria.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontowa”
    im. J. Piłsudskiego S.A w Gdańsku 80-958 ul. Na Ostrowiu 1, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych). Dz.U. 2016 poz.922. z późn. zm.”