Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka ELDRO SERWIS, będąca częścią Grupy ELDRO, odpowiadająca za realizację kontraktów utrzymaniowych i eksploatacyjnych drogowej sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz urządzeń inteligentnych systemów transportowych (ITS) poszukuje kandydata na stanowisko

    ELEKTROMONTER

    miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref. oferty: ELE/01/2019

    OBOWIĄZKI:

    • praca w ekipie terenowej przy usuwaniu awarii i wykonywaniu prac serwisowych na urządzeniach sterowania ruchem, urządzeniach elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych
    • montaż, uruchamianie i testowanie urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych
    • wykonywanie prac na wysokości (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
    • obsługa pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi elektrycznych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
    • sporadycznie – realizacja prac związanych z budową kanalizacji kablowych oraz linii kablowych ziemnych i napowietrznych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o profilu elektryk, elektromonter lub pokrewnym
    • uprawnienia energetyczne E1 do 1 kV
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy robotach elektroenergetycznych lub posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych samojezdnych

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i ubezpieczenie zdrowotne
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przyjazną atmosferę pracy (jesteśmy laureatem nagrody "Pracodawca Roku")
    ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA?

    Wyślij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę ELDRO danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez pracodawcę. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę ELDRO moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Więcej dowiesz się o nas na www.eldro.pl
    bottom