Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Realizujemy projekty w zakresie instalacji automatyki budynków, automatyki przemysłowej , instalacji teletechnicznych (CCTV, KD, SSWiN, LAN), instalacji elektrycznych.

    Obszar realizacji – obiekty użyteczności publicznej, hotele, biura ,obiekty przemysłowe, wodociągi, oczyszczalnie
    ELEKTROMONTER
    Miejsce pracy: budowy prowadzone przez firmę – głownie trójmiasto i woj. Pomorskie.

    Opis stanowiska:

    • Prace elektromonterskie na realizowanych projektach

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Samodzielność
    • Uprawnienia SEP
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.