Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopis
    ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji specjalistycznych obiektów budowlanych, a także serwisujemy instalacje oraz systemy elektryczne i teleinformatyczne. Od lat jesteśmy laureatem Gazel Biznesu w sektorze średnich firm, które najdynamiczniej rozwijają się w naszym regionie.

    W związku z ciągłym rozwojem Spółki (aktualnie 96 pracowników), poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
    EL/01/2018

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy w delegacji – wymóg konieczny (zjazdy do domu na weekend)
    • Wykształcenie min. zawodowe lub techniczne (elektryczne)
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Uprawnienia SEP E
    • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane kompetencje liderskie – możliwość pełnienia funkcji Brygadzisty za dodatkowym wynagrodzeniem

    Obowiązki:

    • Budowa instalacji elektrycznych
    • Budowa linii kablowych ziemnych i napowietrznych
    • Wykonywanie instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
    • Posługiwanie się dokumentacja techniczną
    • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (działamy już ponad 25 lat!)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do wczasów, prezenty świąteczne
    DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW:
    bottom
    Opieka Medyczna
    Karta Multisport
    Dofinansowanie
    do wczasów
    Prezenty
    okolicznościowe
    Podnosimy kwalifikacje
    poprzez liczne szkolenia
    i kursy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj” lub bezpośrednio na adres: [email protected] W temacie wiadomości prosimy o umieszczenie wpisu "Elektromonter". Pamiętaj o klauzuli dot. danych osobowych!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ZEUS S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)