Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Chwaszczyńska 133A

Gdynia

Jesteśmy firmą inżynierską. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem i uruchomieniem przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Naszą główną specjalizacją są systemy w branży intralogistycznej. Zatrudniamy ponad 60 osób. Naszymi klientami są firmy z całego rynku europejskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • prace elektryczne związane z budową i modernizacją systemów sterowania
  • prefabrykacja oraz montaż szaf sterowniczych
  • montaż systemu sterowania na obiekcie
  • montaż urządzeń elektromechanicznych i osprzętu
  • naprawy, usuwanie problemów elektrycznych i elektronicznych
  • praca w siedzibie firmy jak i na obiektach

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektrycznym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne i umiejętności posługiwania się narzędziami
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym, dużym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP (będą dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży automatyki o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów ( opieka medyczna, karta sportowa)
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • bardzo przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne