Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO EL-IN sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zatrudnia obecnie około 200 wykwalifikowanych pracowników personelu stałego. Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem.

Pracownicy EL-IN biorą udział w szkoleniach powiększających kwalifikacje, a system motywacyjny zapewnia maksymalną mobilizację w osiąganiu wyznaczonych celów.

Opis stanowiska:

  • prace montażowe urządzeń elektroenergetycznych nn i SN;
  • budowa linii kablowych nn i SN;
  • montaż złącz kablowych, szaf sterowniczych;
  • montaż oświetlenia zewnętrznego;
  • wykonywanie pomiarów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia SEP;
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • wyżywienie, możliwość zakwaterowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne