Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

COMMVOLT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tarnogórska 149, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tarnogórska 149

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych tj. paneli fotowoltaicznych;

  • Analiza dokumentacji technicznej dotyczącej realizowanego projektu;

  • Kompleksowa obsługa montowanej instalacji fotowoltaicznej – praca przy okablowaniu instalacji;

  • Montaż skrzynek AC/DC, podłączenie inwertera;

  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi;

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych;

  • Nadzór nad technicznymi aspektami realizacji i odbiorem wykonanej instalacji;

  • Wspólne budowanie oraz prezentowanie Wizji, Misji oraz Wartości Firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych min. 5 lat;

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe;

  • Uprawnienia SEP;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Mile widziane uprawnienia instalatora PV;

  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wchodzącą w skład grupy kapitałowej CommLED / CommSOFT / CareComm / CommVOLT działającą w obszarach efektywności energetycznej przedsiębiorstw, oprogramowania, modernizacji zakładów, bezpieczeństwa pracowników, projektów środowiskowych. Z naszych rozwiązań korzystają już największe przedsiębiorstwa w kraju oraz koncerny międzynarodowe. W ramach CommVOLT zajmujemy się kompleksową realizacją wszystkich projektów fotowoltaicznych w przedsiębiorstwach.

Przewiń do profilu firmy