Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjnym, handlowym i inwestycyjnym, działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie do naszego oddziału w Niemczech w związku z realizacją budów na terenie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

montaż instalacji elektrycznych w nowobudowanych obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – elektryczne
  • doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych na budowach
  • aktualne uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • bezpłatne dojazdy na budowę
  • możliwość pobierania zaliczek na koszty utrzymania w Niemczech
  • punktualne wypłaty
  • ubezpieczenie społeczne opłacane w Polsce
  • wystawiamy zaświadczenia konieczne do ubiegania się o zasiłek na dzieci (Kindergeld) oraz do zwrotu podatków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne