Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w nowobudowanych obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – elektryczne

  • doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych na budowach

  • aktualne uprawnienia SEP

To oferujemy

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 10.000 zł netto miesięcznie)

  • bezpłatne zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach

  • bezpłatne dojazdy na budowę

  • możliwość pobierania zaliczek na koszty utrzymania w Niemczech

  • punktualne wypłaty

  • ubezpieczenie społeczne opłacane w Polsce

  • wystawiamy zaświadczenia konieczne do ubiegania się o zasiłek na dzieci (Kindergeld) oraz do zwrotu podatków

  • częste zjazdy do Polski

Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj teraz.

Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjnym i inwestycyjnym, działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie do naszego oddziału w Niemczech w związku z realizacją budów na terenie poszukujemy osób na stanowisko: Elektromonter Instalacji Elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy