Elektromonter Instalacji Elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "RABO"S.C.RAWSKI WIESŁAW,BOJANEK PIOTR

    Firma istnieje w branży elektro-instalacyjnej od 1984 roku. Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne oraz teletechniczne w budynkach użyteczności publicznej - szpitale, biurowce, hotele, szkoły.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Zatrudnimy elektroinstalatorów z doświadczeniem i uprawnieniami do 1kV.

    Praca na terenie Warszawy.

    Wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności oraz jakości wykonywanych prac. Umowa o pracę.

    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe;
    • Uprawnienia SEP;
    • Umiejętność czytania dokumentacji;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.