Oferta pracy

Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

Esoleo

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji fotowoltaicznych w części elektrycznej (montaż falownika, rozdzielni AC i DC, wykonanie tras kablowych, uziom, podłączenie, konfiguracja, uruchomienie),

  • wykonywanie pomiarów odbiorowych,

  • opracowanie dokumentacji z montażu (protokół odbioru, protokół pomiarów,

  • kierowanie ekipą montażową,

  • kontakt z koordynatorami projektów,

  • kontakt z Klientem,

  • przeprowadzanie serwisów instalacji fotowoltaicznych,

  • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP podczas montażu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie elektryka/elektromontera,

  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP D+E, z możliwością wykonywania pomiarów ochronnych do 1kV,

  • znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej - mile widziana,

  • umiejętność wykonywania pomiarów kontrolnych i sprawdzających,

  • znajomość działania i konfiguracji urządzeń sieciowych i sieci TCP/IP,

  • dyspozycyjność, gotowość do szybkiego podjęcia pracy,

  • dobrą organizację pracy,

  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

  • umiejętność pracy w zespole,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,

  • prawo jazdy kat. B (częste podróże służbowe - oferujemy samochód służbowy).

To oferujemy

  • pełne szkolenie techniczne teoretyczne oraz praktyczne,

  • stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie w branży fotowoltaicznej, w oparciu o Umowę o pracę lub B2B - do wyboru,

  • prace na podległym regionie, zazwyczaj trzy ościenne województwa,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + premii ,

  • niezbędne profesjonalne narzędzia pracy oraz odzież,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • praca od poniedziałku do piątku. Wyłącznie dla chętnych sporadycznie praca w soboty.