Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter instalacji fotowoltaicznych / elektryk

Ecotec Polska Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Niemcy
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac elektrycznych na projektach fotowoltaicznych po stronie DC jak i AC m.in. łączenie modułów, podłączanie falowników,

  • montaż tras kablowych, mocowanie i zabezpieczanie kabli,

  • wykonywanie uziemienia,

  • układanie kabli w wykopach i trasach/korytkach kablowych,

  • wykonywanie pomiarów instalacji,

  • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP podczas montażu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • doświadczenie w realizacji prac elektromonterskich,

  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych,

  • gotowość do podjęcia pracy poza granicami Polski,

  • uprawnienia SEP E,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość języka i/lub niemieckiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS),

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazd,

  • stałą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Ecotec Polska Sp. z o.o. jest niezależną firmą zajmującą się energia słoneczną wchodzącą w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się projektowaniem, budową i obsługą farm fotowoltaicznych na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Elektromontera instalacji fotowoltaicznych (farmy fotowoltaiczne)

Przewiń do profilu firmy