Logo Pracuj.pl

Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

EsoleoO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji fotowoltaicznych w części elektrycznej (montaż falownika, rozdzielni AC i DC, wykonanie tras kablowych, uziom, podłączenie, konfiguracja, uruchomienie),
  • wykonywanie pomiarów odbiorowych,
  • opracowanie dokumentacji z montażu (protokół odbioru, protokół pomiarów,
  • kierowanie ekipą montażową,
  • kontakt z koordynatorami projektów,
  • kontakt z Klientem,
  • przeprowadzanie serwisów instalacji fotowoltaicznych,
  • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP podczas montażu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie elektryka/elektromontera,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP D+E, z możliwością wykonywania pomiarów ochronnych do 1kV,
  • znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej - mile widziana,
  • umiejętność wykonywania pomiarów kontrolnych i sprawdzających,
  • znajomość działania i konfiguracji urządzeń sieciowych i sieci TCP/IP,
  • dyspozycyjność, gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
  • dobrą organizację pracy,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,
  • prawo jazdy kat. B (częste podróże służbowe - oferujemy samochód służbowy).

Mile widziane

  • proekologiczny styl życia.

To oferujemy

  • pełne szkolenie techniczne teoretyczne oraz praktyczne,
  • stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie w branży fotowoltaicznej, w oparciu o Umowę o pracę lub B2B - do wyboru,
  • prace na podległym regionie, zazwyczaj trzy ościenne województwa,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + premii ,
  • niezbędne profesjonalne narzędzia pracy oraz odzież,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • praca od poniedziałku do piątku. Wyłącznie dla chętnych sporadycznie praca w soboty.

Elektromonter instalacji fotowoltaicznych, wielkopolskie