Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter instalacji teletechnicznych

Fermax Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji wideodomofonowych i kontroli dostępu.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

  • Wykonanie tras kablowych.

  • Montaż rozdzielnic teletechnicznych.

  • Montaż szaf RACK 19 wraz z osprzętem TCP/IP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i komunikacja, elektrotechnika).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży teletechnicznej (telekomunikacja, domofony, wideodomofony, kontrola dostępu).

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami.

  • Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny.

  • Chęć rozwoju, uczenia się, pracowitość, dokładność i zaangażowanie w pracę

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1kV oraz udokumentowane szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń technicznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia.

  • Pracę mobilną: Warszawa i okolice.

  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.

Fermax, wiodący producent systemów domofonowych, wideodomofonowych, kontroli dostępu oraz automatyki domowej, jest dynamiczną i nowatorską firmą, która potrzebuje osób zaangażowanych, gotowych na osiągnięcie najwyższego poziomu wydajności pracy, podejmujących skuteczną współpracę w zespole, otwartych na nowe pomysły i gotowych do nieustannej nauki.

Przewiń do profilu firmy