Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Instalator Instalacji Elektrycznych i Niskoprądowych

Entec Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.KO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych (SAP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS)

  • montaż tras kablowych

  • montaż rozdzielnic elektrycznych i automatyki (podłączanie i uruchamianie rozdzielnic na obiektach)

  • montaż szaf teletechnicznych RACK 19” sieci LAN wraz z montażem wyposażenia

  • przeglądy i konserwacja wyżej wymienionych systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera/ Elektronika

  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży elektrycznej

  • wiedza z zakresu systemów i instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz układów automatyki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • chęć rozwoju i uczenia się, pracowitość, dokładność i zaangażowanie w pracę

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji (głównie pracujemy w Dolnośląskim, ale wyjazdy się zdarzają)

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • udokumentowane szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń technicznych

  • uprawnienia UDT do kierowaniem podnośnikami i podestami transportu pionowego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w profesjonalnym, dynamicznym i młodym zespole

  • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".