Oferta pracy

Elektromonter

VEOLIA WSCHÓDO firmie

  • Jasło, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

VEOLIA WSCHÓD

poszukuje kandydatów na stanowisko

ELEKTROMONTER

ZADANIA:

  • Bezawaryjna i ciągła dostawa energii elektrycznej dla odbiorców.
  • Utrzymanie urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych oraz urządzeń wytwarzających, przesyłających  energię elektryczną w stanie pełnej sprawności technicznej i gotowości.
  • Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi eksploatacji.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi czynnościami.
  • Przeprowadzanie remontów, konserwacji, usuwanie ewentualnych awarii.
  • Obsługa, konserwacja, remont urządzeń elektrycznych AKP oraz instalacji powyżej 1 kV,
  • Stały dozór nad właściwą pracą urządzeń elektrycznych i aparatury AKP,
  • Usuwanie na bieżąco usterek instalacji siłowej, oświetleniowej, sterowniczej oraz aparatury AKP
  • Znajomość  i przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze, pożądane średnie  techniczne o profilu elektrycznym.
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, posiadanie  uprawnień energetycznych  Grupa 1 z zakresu E oraz prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji, rzetelność i zaangażowanie.
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu elektrotechniki i elektroenergetyki, mile widziana wiedza z zakresu automatyki oraz energetyki cieplnej.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność i kreatywność, orientacja na cele i pozytywne nastawienie na zmiany.
  • Umiejętność pracy w sytuacjach pod presją czasu i stresowych.

OFERUJEMY:

  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna w LUX MED.
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Stawiamy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy