Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

elektromonter/-ka

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować w dużej, stabilnej firmie, o dominującej pozycji na rynku? Dobrze trafiłeś! Wiodący producent wentylatorów przemysłowych i sprężarek poszukuje obecnie

    Nr ref.: /466/07/2018/RG/25331
    Chorzów

     oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe i okolicznościowe
    • bogate pakiety socjalne np. dodatkowe ubezpieczenie lekarskie, karta Benefit
    • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
    • możliwości rozwojowe - szkolenia, lekcje językowe

     zadania:

    • montaż wentylatorów,
    • okablowanie silników elektrycznych,
    • kontrola jakości produktu,

     oczekujemy:

    • wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego
    • doświadczenie w montażu maszyn
    • uprawnienia SEP do 1 kV,
    • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47