Oferta pracy

Elektromonter/ka szaf sterowniczych

Siemens Sp. z o.oO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Okablowanie szef sterowniczych;

  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych oraz automatyki CNC;

  • Kontrola jakości montażu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie - technik elektryk, mechatronik;

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych;

  • Inicjatywa, zdolności manualne i dokładność;

  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy;

  • Umiejętność współpracy w grupie;

  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany;

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami Siemensa szeroko stosowanymi w przemyśle;

  • Dobrą atmosferę w pracy w stabilnej firmie dbającej o bezpieczeństwo pracowników;

  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem zakładu i tworzeniem się nowych stanowisk;

  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów do wyboru, między innymi: opiekę medyczną, kartę Multisport, kartę lunchową, ubezpieczenie na życie;

  • Wynagrodzenie miesięczne oraz premię roczną

  • Pracowniczy Program Emerytalny (opłacany przez pracodawcę).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Siemens Sp. z o.o

W Montowni Szaf Sterowniczych Siemensa pod Wrocławiem (Mirków) wykonujemy gotowe szafy sterownicze, które dostarczamy Klientom w Polsce i poza granicami. Cały proces odbywa się z najwyższą dbałością o jakość w ścisłej współpracy z fabryką matką w Niemczech.

W związku z rozwojem, aktualnie poszukujemy elektromonterów (k/m), którzy będą zajmować się montażem elektrycznym, czyli montowaniem aparatury łączeniowej, układów sterowania w szafach oraz przygotowywaniem wiązek elektrycznych i oprzewodowania.

Przewiń do profilu firmy

W jaki sposób mogę aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji on-line za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności więc zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, wiedzy i doświadczenia.