Oferta pracy

Elektromonter Kablowych Linii WN

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, modernizacja, eksploatacja linii kablowych WN

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • 2 lata doświadczenia przy budowie linii kablowych wysokiego napięcia: 110kV - 400kV

  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych procedur i systemu pracy

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów zagranicznych

Mile widziane

  • uprawnienia SEP bez ograniczeń napięcia

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę na budowach za granicą oraz w Polsce

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji)

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Multisport

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w delegacji na terenie Polski oraz za granicą

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.