Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

STEVIA AUTOMATION SP Z O OO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielny montaż elektryczny i mechaniczny komponentów szaf sterujących zgodnie z dokumentacją

  • kontrola rysunków elektrycznych i współpraca z projektantem

  • kontrola jakości komponentów

  • testowanie połączeń w szafie elektrycznej

  • kontrola stanów magazynowych

  • dbanie o jakość i estetykę

  • dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń

  • wykonywanie innych poleceń Pracodawcy związanych z rodzajem pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryczne) min. średnie (preferowane wyższe)

  • uprawnienia elektryczne SEP E

  • doświadczenie minimum 1 rok

  • znajomość aktualnych przepisów i norm

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • dobra organizacja pracy

  • kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność

  • swobodne poruszanie się w tematach związanych z automatyką przemysłową

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP D (kontrolno-pomiarowe)

  • znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

STEVIA AUTOMATION SP Z O O

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Przewiń do profilu firmy