Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

El-LOGIC

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych, na terenie kraju i za granicą.

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • znajomość i obsługa podstawowych narzędzi oraz elektronarzędzi

  • znajomość materiałów montażowych oraz sposobów ich wykorzystania

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pokrycie kosztów noclegów i dojazdu

  • telefon służbowy

  • wyposażenie w profesjonalne narzędzia

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje; możliwość rozwoju

  • Fundusz Gwarantowanych świadczeń Pracowniczych

  • pracę w zaangażowanym i wspierającym zespole

  • możliwość pracy za granicą

O nas

Firma EL-LOGIC powstała w 2008 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęliśmy od projektowania instalacji sterowania urządzeń pracujących w hutach szkła, a następnie wykonywania instalacji elektrycznych w halach przemysłowych. Z każdym kolejnym rokiem otwieraliśmy się na nowe sektory: branża kruszyw, przemysł szklarski i budowlany, relokacja maszyn. Rozwijaliśmy się najpierw na rynku polskim, następnie europejskim, a aktualnie podejmujemy zlecenia na całym świecie. Obecnie oferujemy szeroki zakres działalności dostosowując się do potrzeb rynku, jednocześnie zachowując standardy jakości i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Naszym atutem jest zespół profesjonalnych ludzi, zaangażowanych w ciągły rozwój firmy.