Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ENERLINK sp. z o.o.O firmie

3 0004 500 brutto / mies.
  • Wandy 16
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ENERLINK sp. z o.o.

Wandy 16

Katowice

Firma zajmująca się prefabrykacją rozdzielnic niskiego napięcia, dostawą kompleksowych rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej.

Główne zadania:

  • Prefabrykacja rozdzielnic niskiego napięcia,
  • Montaż rozdzielnic na obiekcie

Wymagania:

  • Technik, Student, kierunków technicznych (preferowany kierunek elektrotechnika/ automatyka),
  • Znajomość zagadnień związanych z ukończeniem szkoły,
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy,
  • Mile widziane: znajomość urządzeń elektrycznych w zakresie rozdziału energii nN, Praktyka na warsztacie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Pracę na etat zajmującej się kompleksowymi rozwiązaniami rozdziału energii elektrycznej,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • Zdobycie wiedzy na temat produktów i rozwiązań rozdziału energii,
  • Pracę przy przygotowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych w oparciu o produkty oferowane przez największych producentów,
  • Poznanie elektronicznych narzędzi wspierających proces projektowania rozwiązań

Ogłoszenie archiwalne