Oferta pracy

Elektromonter - kolejowe sieci trakcyjne

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Jedna z największych firm budowlanych powstała w latach sześćdziesiątych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektromonter – kolejowe sieci trakcyjne

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji wsporczych i demontaż elementów sieci trakcyjnej,

  • montaż osprzętu i sekcji sieci trakcyjnej,

  • regulacja sieci trakcyjnej i montaż sekcji uszynienia grupowego.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy przy kolejowej sieci trakcyjnej,

  • uprawnienia SEP E,

  • zdolność do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 metrów

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w delegacji – ale zrobimy wiele, żebyś pracował blisko domu!

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe + premie + ciepły posiłek w ciągu dnia,

  • odzież robocza,

  • darmowe zakwaterowanie,

  • ubezpieczenie grupowe, Multisport i pakiet medyczny Medicover

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy