Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Desitech Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z modernizacją maszyn (montaże urządzeń, przygotowywanie dokumentacji elektrycznej)

  • Udział w projektach modernizacji maszyn na terenie całego kraju

  • Montaż stanowisk według projektu

  • Montaż szaf elektrycznych i okablowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryk / elektro-monter

  • Doświadczenie przy budowie maszyn lub działach utrzymania ruchu

  • Umiejętności manualne posługiwanie się elektronarzędziami

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu

  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą

  • Prawo jazdy kat B

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

  • Wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma DesiTech specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn oraz stanowisk montażowych i kontrolnych. Projekty każdorazowo wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Budowę maszyn wykonujemy kompleksowo, przechodząc przez każdy z etapów, tj. projekt mechaniczny, produkcja części, montaż, programowanie i uruchomienie. Zajmujemy się również modernizacją i modyfikacją istniejących stanowisk.

Przewiń do profilu firmy