Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

S&M ENERGIA s.c. S.Karwecki M.Rychlicki

Na Załęczu 1D

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie (teren małopolski, doraźne delegacje);

  • praca przy budowie / remontach stacji elektroenergetycznych;

  • praca przy budowie / remontach elektroenergetycznych linii napowietrznych oraz kablowych;

  • montaż i modernizacja rozdzielnic;

  • montaż systemów tras kablowych;

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;

  • pomiary elektryczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie elektromontera;

  • umiejętność pracy na sieci elektroenergetycznej napowietrznej i kablowej;

  • umiejętność wykonywania instalacji elektroenergetycznych;

  • zaangażowanie i dyspozycyjność.

  • Osoby które nie mają doświadczenia w zawodzie, a ukończyły szkołę kierunkową, również zachęcamy do aplikowania. Gwarantujemy możliwość rozwoju, szkolenia i nabywania umiejętności w zawodzie.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B (mile widziana kategoria C)

  • uprawnienia SEP E i D mile widziane;

  • wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności;

  • system premiowania;

  • szkolenia zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie sieci, instalacji i obiektów elektroenergetycznych z siedzibą w Krakowie.

ul. Na Załęczu 1D lok. 101

31-587 Kraków

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny 504-366-294 lub 604-098-827.