Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ZDANIA - LOYTEC Competence Center in Poland

3 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ZDANIA LOYTEC Competence Center to firma zajmująca się elektryką, automatyką i niskimi prądami. Naszym klientom oferujemy systemy sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, kontrolę dostępu do pomieszczeń oraz monitorowanie zużycia mediów. Nasze rozwiązania dają wgląd w stan instalacji budynku, informują o zdarzeniach i alarmach, a w połączeniu z harmonogramowaniem zapewniają skuteczną redukcję kosztów eksploatacji oraz czasu poświęconego na nadzorowanie budynku.

Proces usług, który oferujemy, jest całościowy, spójny, od analizy istniejącej sytuacji – audyt efektywności energetycznej i BMS, poprzez koncepcję poprawy efektywności energetycznej, projekt techniczny zintegrowanego systemu BMS i wdrożenie, a także serwis i ciągły monitoring.

ZDANIA Sp. z o.o. została utworzona w roku 1992 jako spin-off Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. AGH do dzisiaj jest udziałowcem i aktywnym partnerem spółki. Jako jednostka typu spin-off firma zajmowała się opracowywaniem nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyki oraz wdrażaniem tych rozwiązań w warunkach przemysłowych. W początkowym okresie działalności firma realizowała przemysłowe systemy automatyki na bazie opracowanych przez siebie sterowników PLC-2000 dla takich branż jak hutnictwo (systemy sterowania wielkich pieców hutniczych i aglomerowni w hutach krajowych i zagranicznych) i przemysł materiałów budowlanych (cementownie, wapienniki).

Od połowy lat 90 firma zajmuje się automatyką budynków użyteczności publicznej, propagując ideę otwartych systemów automatyki działających w oparciu o standardowe magistrale transmisji danych, takie jak LON, BACnet i MODBUS. Firma jest producentem systemu sterowników i czujników obiektowych rodziny iBASe® oraz dostawcą produktów firm Echelon, BTR, Newron, a w szczególności LOYTEC Electronics GmbH.

Zakres obowiązków:

Miejsce i warunki pracy:
- Praca w obiektach wskazanych przez ZDANIA - najczęściej budowy nowych budynków lub modernizacje istniejących

- Praca przy instalacjach niskonapięciowych (najczęściej 24V, czasami 230V i 400V) bez obecności napięcia

- Praca na poziomie gruntu lub na drabinie

Zakres prac:

- Układanie tras kablowych z koryt metalowych, plastikowych lub dedykowanych uchwytów

- Wykonywanie przewiertów przez ściany lub stropy w celu przeprowadzenia kabli

- Prowadzenie okablowania w istniejących i nowych trasach kablowych

- Montaż urządzeń takich jak czujniki, siłowniki, sterowniki itp

- Montaż szaf zasilająco-sterowniczych

- Podłączanie urządzeń i szaf zasilająco-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, projektem, instrukcją producenta lub wytycznymi osób z nadzoru

- Wykonywanie uszczelnień PPOŻ w miejscach przejścia kabli przez ściany i stropy

Narzędzia:

- szlifierka kątowa,

- wiertarka

- wkrętarka

- klucz udarowy

- multimetr

- śrubokrety, obcinaczki, szczypce itp

Twoje kwalifikacje:

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

  • Doświadczenie w zakresie serwisu oraz napraw instalacji i urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość instalacji elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej bądź automatyki

  • Dokładność, sumienność, dyscyplina

Jesteśmy dynamicznym zespołem, złożonym w 100% z absolwentów kierunków ścisłych na krakowskich uczelniach publicznych, tworzącym systemy zarządzania budynkami BMS oraz efektywnością energetyczną. Specjalizujemy się w dużych budynkach, w szczególności uniwersyteckich. Do naszych klientów należą firmy oraz instytucje publiczne z całej Polski oraz Europy. Naszym najważniejszym partnerem biznesowym jest LOYTEC Electronics GmbH, który jest jednym z wiodących europejskich dostawców produktów infrastruktury sieci inteligentnej automatyki i rozwiązań dla automatyki budynków. LOYTEC opiera się wyłącznie na otwartych i standardowych protokołach komunikacyjnych. LOYTEC jest częścią grupy DELTA Electronics, dostawcy rozwiązań w zakresie gospodarki energetycznej i cieplnej (70.000 pracowników na całym świecie) i działa w ramach grupy jako centrum kompetencji dla automatyki budynków.

Poszukujemy do współpracy osoby, cechującej się poczuciem odpowiedzialności za wyniki swojej pracy. Gotowej na trudne wyzwania.

Oferujemy odpowiedzialną i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie rozwojowej stanowiącej część organizacji o globalnym zasięgu. Płaska struktura pozwala rozwijać się każdemu talentowi. Hierarchia umożliwia szybkie podejmowanie decyzji i dobre możliwości rozwoju osobistego. Wynagrodzenie jest atrakcyjne i zorientowane na wyniki.

Jeśli uważasz, że nasza oferta skierowana jest do Ciebie – prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne