Elektromonter

  • Kraków, małopolskie
  • Obrońców Modlina 16, 12-200 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 12.07.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych w Dziale Prefabrykacji
    • wykonywanie okablowania szaf sterowniczych, rozdzielnic nn, baterii kondensatorów
    • montaż, podłączenia i uruchomienia urządzeń na obiekcie

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie techniczne elektryczne
    • uprawnienia SEP E min. 1kV
    • dobra znajomość aparatury elektrycznej
    • dobra organizacja pracy i samodzielność działania
    • zdolności manualne
    • sumienność, dokładność i odpowiedzialność
    • znajomość pakietu Microsoft Office
    • mile widziane doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych lub rozdzielnic nn
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.