Oferta pracy

Elektromonter

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy z ponad 30-letnią tradycją, realizującej duże projekty na obiektach użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz przemysłowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Krapkowice

Inwestycja: obiekt wojskowy

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe

  • Niekaralność

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Pracodawca oferuje

  • Pracę na ciekawym projekcie – obiekt wojskowy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałą współpracę – możliwość pracy na kolejnych, dużych projektach

  • Komfortowe zakwaterowanie (2-osobowe pokoje), Internet, dostęp do kuchni

  • Diety, posiłek regeneracyjny

  • Pokrycie kosztów dojazdu do miejsca pracy

  • Wysokiej klasy zaplecze narzędziowe oraz odzież roboczą

  • Szkolenia branżowe, duże możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą

  • Sprawny proces rekrutacji – zadzwoń i dopytaj o szczegóły

Zainteresowany? Zadzwoń - 518 215 122 (Ania)

Nie odbieram? Przyślij SMS o treści „ELEKTROMONTER” – oddzwonię.

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Przewiń do profilu firmy