Oferta pracy

Elektromonter

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • montaż podzespołów i zespołów elementów według dokumentacji technicznej;

  • prace manualne - składanie obudów metalowych, montaż mechaniczny podzespołów przy użyciu narzędzi ślusarskich, elektronarzędzi;

  • montaż aparatów i urządzeń elektrycznych, tras kablowych, okablowania, osprzętu elektrycznego, elementów infrastruktury IT;

  • montaż i demontaż instalacji jedno- i trójfazowych oraz DC,

  • montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych;

  • podstawowe pomiary produktu (mechaniczne, elektryczne);

  • łączenie elementów wg schematu elektrycznego;

  • sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami;

  • uruchomienie elektryczne ładowarek do pojazdów elektrycznych;

  • zgłaszanie poprawek do dokumentacji powykonawczej, nanoszenie poprawek na schemat elektryczny,

  • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy;

  • eliminowanie zagrożeń porażeniowych oraz wypadkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie/wyższe o kierunku elektrycznym lub elektronicznym;

  • uprawnienia SEP min. do 1 kV lub otwartość na ich uzyskanie;

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej, technicznej, mechanicznej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • postawa odpowiedzialności, sumienności, rzetelności;

  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Komfortowe przestronne biura

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Ruchomy czas pracy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała (pow. zgierski), Zgierz, Łódź

Przewiń do profilu firmy