Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ANDRZEJEWSKI - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Świętej Teresy 180

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych

  • Tworzenie instalacji elektrycznych na maszynach przemysłowych

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych (silników, oświetlenia, montaż gniazd, łączników itp.)

  • Uruchamianie linii zrobotyzowanych

  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów - produkcyjnymi, konstruktorami i programistami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie elektryczne lub elektrotechniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji elektryczne

  • Aktualne uprawnienia SEP 1kV

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej firmie

  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego

  • wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji:

ETAP 1

Aplikacja

Aplikacja on-line na ogłoszenie opublikowane w serwisie pracuj.pl

ETAP 2

Rozmowa

Umówimy się na rozmowę bezpośrednią lub on-line w dogodnym dla Ciebie terminie, aby bliżej się poznać i zrozumieć wzajemne oczekiwania

ETAP 3

Informacja zwrotna

Po rozmowie otrzymasz informację zwrotną w terminie do 2 tygodni, niezależnie od tego, czy będzie pozytywna, czy negatywna.

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy