Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

MAŁGORZATA MOCNA "ELMOC" ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY

3 5005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rewolucji 1905 roku 59

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

Montaż nowych instalacji elektrycznych i osprzętu, podłączanie maszyn i urządzeń, konserwacje instalacji, urządzeń i osprzętu elektrycznego, wykonywanie instalacji oświetleniowych w halach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne - mile widziane

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • wiedza ogólna techniczna

  • uczciwość, sumienność, obowiązkowość

  • umiejętność samodzielnej pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • ciągłość zleceń, brak przestojów

  • regularne wynagrodzenia

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie elektryka

  • sprzęt i narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • odzież ochronna i środki ochrony indywidualnej

  • praca w młodym zespole

O nas

Specjalizujemy się w usługach elektrycznych, wykonujemy nowe instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych, budownictwa jednorodzinnego. Remontujemy i konserwujemy instalacje już istniejące. Ponadto wykonujemy prace związane z relokacją maszyn, naprawami maszyn i urządzeń. Dostosowaniem maszyn i urządzeń do obowiązujących norm w zakresie bezpieczeństwa obsługi maszyn. Wykonujemy również instalacje oświetleniowe hal produkcyjnych.