Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy, firmą działająca na rynku robót elektrycznych od 1983 r. w zakresie wykonawstwa, modernizacji i odtwarzania instalacji elektrycznych. Działalność nasza dotyczy szeroko pojętych instalacji średniego i niskiego napięcia, trafostacji, urządzeń automatyki oraz instalacji teletechnicznych i alarmowych. Posiadamy także rozwinięty dział projektowo-konstrukcyjny rozdzielni i szaf sterowniczych.

    Obecnie, wobec ciągłego rozwoju, przy realizacji wielu projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    praca na budowie
    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi i województwa łódzkiego
    • praca na budowie
    • Montaż  instalacji elektrycznych, opraw, gniazd  ,szaf sterowniczych
    • Konserwacja sprzętu,
    • doświadczenie mile widziane,
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność
    Wymagania:
    • wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych,
    • uprawnienia SEP,
    • Wykształcenia minimum zasadniczego
    • Dokładności i sumienności
    • Dyspozycyjności
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju,
    • wynagrodzenie obejmujące pensję podstawową + premię

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na nasz adres :
    EL – INSTAL
    Łódź, ul. Niciarniana 47,

    lub klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem

    bądź o kontakt telefoniczny : 0 42 672 44 91 92 lub 693 124 405

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)