Oferta pracy

Elektromonter

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jeżeli interesujesz się szeroko pojętym zagadnieniem elektryki i posiadasz doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu elektrycznego zakładu, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już teraz. Poszukujemy pełnego werwy oraz dyspozycyjnego elektromontera do jednej z największych firm w branży farmaceutycznej w Polsce. Na tym stanowisku nie tylko będziesz wykonywał pracę, za którą Ci uczciwie zapłacimy, również taką, która da Ci możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Postaw z nami duży krok w swojej karierze!

ElektromonterNumer ref.: /250/01/2021/WG
zadania
  • nadzór nad pracą stacji transformatorowo-rozdzielczych
  • obsługa, eksploatacja i konserwacja aparatury łączeniowej i zabezpieczającej średniego oraz niskiego napięcia
  • prace remontowe i konserwacyjne urządzeń oraz instalacji elektrycznych na terenie firmy
  • prace związane z utrzymaniem ruchu elektrycznego zakładu
oczekujemy
  • świadectwo kwalifikacyjne typu "E" Grupa 1 do 1kV (warunek konieczny)
  • znajomość budowy i konserwacji aparatury łączeniowej i zabezpieczającej
  • umiejętności związane z naprawą instalacji i urządzeń elektrycznych
  • znajomości budowy i eksploatacji sieci transformatorowych, rozdzielni SN i NN
  • wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą klienta
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i kwalifikacji oraz premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową na siłownie, baseny i inne formy rekreacji
  • transport pracowniczy z Łodzi do zakładu pracy w Pabianicach
  • miłą atmosferę pracy
  • czyste i higieniczne warunki pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy