Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

NATIPOL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż na stacjach przesyłowych, dystrybucyjnych, obiektach przemysłowych, aparatury energetycznej, w tym urządzeń rozdzielnic WN, SN,nN, szaf sterowniczych

  • Wykonywanie podłączeń kablowych w szafach zasilających i sterowniczych

  • Montaż napowietrznych i ziemnych linii kablowych SN, nN,

  • Montaż instalacji elektrycznych ogólnego przeznaczenia,

  • Montaż instalacji uziemiających i odgromowych

  • Montaż instalacji niskoprądowych

  • Wykonywanie głowic kablowych SN, nN,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Delegacyjny charakter pracy w trybie pn-pt

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie od osiągniętych wyników pracy,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet medyczny

  • Wsparcie w rozwoju zgodnie z profilem działalności firmy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach, nabywania nowych uprawnień potwierdzanych certyfikatami

  • Pracę w przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonych fachowców danej specjalizacji

  • Zapewniamy noclegi, posiłki regeneracyjne, dojazdy na teren budowy