Oferta pracy

Elektromonter lotniczy.

Polskie Zakłady Lotnicze - Lockheed Martin CompanyO firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wyposażanie i układanie wiązek elektrycznych w strukturach statków powietrznych

  • Konfiguracja komponentów elektrycznych

  • Adaptacja i zabezpieczanie elementów elektrycznych w zespołach

  • Wykonywanie próbnych uruchomień, testów

  • Wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych instalacji stało i zmienno-prądowych

  • Wykonawstwo prac montażowych i demontażowych agregatów lotniczych

  • Współpraca w zakresie prac montażowych z zespołem mechaników, awioników oraz monterów

  • Praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego o profilu elektronicznym lub elektrycznym

  • Znajomości rysunku technicznego i montażowego elektrycznego

  • Uprawnień SEP do 1 kV, dodatkowy atut

  • Wiedzy z zakresu awioniki - dodatkowy atut

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami elektromonterskimi

  • Obsługi aparatury kontrolno–pomiarowej

  • Umiejętności pracy z dokumentacją technologiczną – konstrukcyjną

  • Zdolności do pracy powyżej do 3m

  • Zaangażowania i dyspozycyjności – praca na 3 zmiany

To oferujemy

  • Stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość nabywania doświadczeń w międzynarodowej korporacji będącej liderem branży lotniczej.

  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w tym: Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie grupowe, program edukacyjny, ZFŚS, prywatna opieka medyczna i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne