"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonej przez Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. na stanowisko pracownik techniczny przez okres 60 dni, zgodnie z art. 6 ust.1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

Elektromonter

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.O firmie

  • Diamentowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Diamentowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie mostów szynowych w rozdzielnicach nN, SN,

  • montowanie rozdzielnic SN i nN, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych,

  • montaż instalacji siłowych i sterowniczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne elektryczne,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • doświadczenie w obróbce szyn miedzianych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej dotyczącej obwodów wtórnych i sterowania,

  • umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

  • szkolenia w kraju i za granicą.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.