Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Elektro-Spark Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

montaż elementów rozdzielnic elektrycznych średniego i niskiego napięcia

wykonanie układów szynowych rozdzielnic

wykonanie połączeń przewodami

sprawdzenie wykonanych rozdzielnic

próby pomontażowe

przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

zdolności manualne,

umiejętność obsługi narzędzi ręcznych takich jak wkrętarka, wiertarka

dokładność, uczciwość, odpowiedzialność, sumienność

umiejętność czytania rysunku technicznego będzie mile widziana

uprawnienia na wózki widłowe będą mile widziane

To oferujemy

Oferujemy:

zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

możliwość nauki pracy na maszynach sterowanych numerycznie

umowę o pracę

pakiet benefit systems (Multisport-plus)

możliwości rozwoju

narzędzia niezbędne do pracy

możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego.

O nas

Wykonujemy rozdzielnice elektryczne, obudowy do rozdzielnic i stacje transformatorowe.

Prowadzimy także działalność handlową.

Obrót firmy wynosi 130 mln zł. Zatrudniamy 110 osób.