Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Temm Sp. z o.o. Sp.k. ul. Gnieźnieńska 23, 20-830 Lublin, KRS 0000765725 2) Z Administratorem można się skontaktować pod numerem tel. 81 536 11 11, wysyłając email: [email protected] 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb prowadzonych rekrutacji: a. dane niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji będą przetwarzane na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, b. dane inne niż wskazane w ogłoszeniu jako niezbędne będą przetwarzane na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie będą usunięte, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. 5) W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dalszych celów rekrutacji, dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Po tym okresie będą usunięte, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. 6) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: spółki należące do Grupy Kapitałowej Temm Sp. z o.o. Sp.k., spółki świadczące usługi pocztowe, spółki dostarczające usługi IT, spółki umożliwiające zbieranie i przechowywanie przesłanych aplikacji. 7) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 8) Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed jej wycofaniem. 9) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 10) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa Art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia). Podanie tych danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Ich niepodanie może uniemożliwić udział w procesie rekrutacji. Podanie danych innych niż wskazane jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant automatyki – elektromonter

Temm Sp. z o.o. Sp.k.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych, HVAC ,

  • montaż, podłączanie i uruchamianie systemów niskoprądowych,

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,

  • bieżąca współpraca zespołami naszych inżynierów i projektantów (w siedzibie firmy i na obiektach).

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu elektrycznym,

  • doświadczenie zawodowe w tematyce instalacji automatyki oraz instalacji teletechnicznych, SEP gr E,

  • znajomość podstaw miernictwa elektrycznego,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych: kreatywność, systematyka i precyzja w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • dyspozycyjność na wyjazdy służbowe,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • kontakt z najnowszymi technologiami,

  • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień,

  • profesjonalne wyposażenie i narzędzia pracy,

  • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet socjalny,

  • praca od zaraz,

  • praca zmianowa: nie,

  • dni pracy: poniedziałek - piątek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • doskonała atmosfera

Temm Sp. z o.o. Sp.k. to zespół profesjonalistów w zakresie automatyki budynkowej, systemów teletechnicznych i energetyki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje