Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ABNtechnics

4 00010 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych

  • Montaż rozdzielnic i tras kablowych na obiektach przemysłowych

  • Modernizacja instalacji elektrycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie elektryka - min. 1 rok

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w kierunku elektryk, elektromonter

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Uprawnienia SEP

  • Uprawnienia na zwyżki

To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowiska kierownicze

  • Praca w delegacjach na terenie całego kraju

  • Transport na miejsce pracy ,zakwaterowanie,

  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje

  • Opłacanie studiów kierunkowych

  • Możliwość awansu na stanowiska: Brygadzista, Kierownik kontraktów

  • Pomoc w ewentualnej relokacji i wynajęciu mieszkania

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ABNtechnics

Zajmujemy się budową i modernizacją instalacji niskiego i średniego napięcia. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i dużych korporacji.

Przewiń do profilu firmy