Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy montażu aparatury niskiego napięcia w rozdzielnicach i układach automatyki, wykonywanie połączeń wewnętrznych szaf sterowniczych i kontrolno-pomiarowych.

  • Praca przy montażu połączeń kablowych i obwodów sterowniczych na budowach stacji elektroenergetycznych Wysokiego Napięcia.

  • Opcjonalnie: Praca przy montażu kanałów kablowych, fundamentów prefabrykowanych, wsporczych konstrukcji stalowych.

  • Praca przy montażu i regulacji aparatury pierwotnej wysokiego napięcia (wyłączniki, odłączniki, przekładniki).

  • Praca przy montażu oszynowania i uziemienia aparatury pierwotnej.

Nasze wymagania

  • Praca na budowie Stacji Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.

  • Praca w delegacji na terenie całej Polski.

  • Wykształcenie zawodowe/średnie elektryczne.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Zdolność do pracy w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność, sumienność.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera.

  • Dodatkowym atutem będzie zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3m).

  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B, C, C+E.

  • Mile widziane uprawnienia na narzędzi, maszyny budowlane (np. piły spalinowe czy minikoparki) lub inne szkolenia przydatne podczas pracy na danym stanowisku.

  • Mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

  • Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace.

  • Gwarantowane pokrycie kosztów dojazdu i zamieszkania podczas pracy w delegacji.

  • Program dodatków pozapłacowych (program pożyczek pracowniczych, szkolenia i kursy, partycypacja w kosztach dalszego kształcenia, karty Multisport, posiłki profilaktyczne, talony na święta Bożego Narodzenia, świąteczne paczki dla dzieci).

Od 70 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną i efektywnymi metodami zarządzania.

Przewiń do profilu firmy