Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter

PROSTER Sp. z o.oO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejąca od 35 lat, działająca w branży elektrotechniki, mechaniki i automatyki przemysłowej, poszukuje kandydatów z województwa małopolskiego i podkarpackiego na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
  • podłączanie maszyn i linii produkcyjnych
  • praca w delegacji (Polska/Europa/Świat)

Wymagania:

  • wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie na stanowisku: elektryk /elektromonter
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe,
  • dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome, prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży

Klikając w przycisk "Wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PROSTER SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Głowackiego 67, 32-800 w Brzesku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne