Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Elmiko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Rybnicka 20, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rybnicka 20

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Montaż okablowania

  • Montaż tras kablowych

  • Montaż gniazd, opraw oświetleniowych

  • Montaż instalacji zasilania i sterowania urządzeń elektroenergetycznych

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Nasze wymagania

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Motywacja do pracy oraz odpowiedzialność za powierzony sprzęt oraz zakres prac

  • Komunikatywność

  • Aktualne świadectwo kwalifikacji SEP E natomiast D będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne kierunkowe

Mile widziane

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym uprawnień SEP)

  • Możliwość uczestnictwa w szeregu szkoleń specjalistycznych

  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń pozafinansowych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Została założona w 1991 roku w oparciu o doświadczoną kadrę wywodzącą się z segmentu usług dla energetyki. Od początku działalność firmy była ukierunkowana na ten obszar rynku, stale powiększając zakres kompetencji oraz potencjał techniczno - ekonomiczny. Przez 30 lat zrealizowaliśmy prace na dziesiątkach obiektów energetycznych i przemysłowych w Polsce, Europie i Ameryce Południowej, jednocześnie budując zespół fachowców którzy są w stanie podołać w tych obszarach niemal każdemu wyzwaniu.

Przewiń do profilu firmy