Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Monter Instalacji Fotowoltaicznych

SOLAR-PROJECT SP. Z O.O. SP. K.

4 0007 000 brutto / mies.

Prosta 30

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Szukamy montera instalacji fotowoltaicznych, który będzie członkiem niewielkiej ekipy, składającej się z około sześciu osób. Potrzebne jest więc doświadczenie, a mile widziane także wykształcenie i uprawnienia.

Praca od poniedziałku do piątku zazwyczaj w kilkudniowych delegacjach na terenie całej Polski. Weekendy zawsze spędzamy w domu. Możliwość nadgodzin. U nas otrzymujesz profesjonalne narzędzia i samochód służbowy dla całego zespołu instalacyjnego.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

montaż instalacji fotowoltaicznych

montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych

prace elektryczne

montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC

montaż tras kablowych

wykonywanie uziemienia

konfigurowanie i uruchamianie systemów

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

masz doświadczenie w pracach elektromonterskich

nie boisz się wyzwań

nie masz lęku wysokości

sumiennie wykonujesz swoje obowiązki

lubisz pracę zespołową

jesteś osobą zdeterminowaną do działania

branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

masz doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut!

posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV - mile widziane

posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane

warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Nasze wymagania

Wymagania:

SEP do 1 KV

prawo jazdy kat. B

wykształcenie minimum średnie techniczne, zawodowe elektryczne

doświadczenie na podobnym stanowisku

praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych

umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny

samodzielność

odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.

dyspozycyjność

To oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę

wynagrodzenie na rękę - na start od 3500,00 do 5000,00 PLN

płatne nadgodziny

stabilność zatrudnienia.

O nas

Solar-Project to rodzina otwarta na nowe horyzonty! Nasza firma aspiruje do pozostania jedną z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dzięki zaangażowaniu i ambicji robimy coś wielkiego dla dobra świata. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystywać energię ze słońca do zasilania domu i swoich przedsiębiorstw. Dołącz do nas i róbmy to razem!

Na rynku jesteśmy od roku 1990. Nasz zespół składa się z 40 osób. Mimo dość sporych rozmiarów jesteśmy firmą rodzinną do której z chęcią przyjmiemy kolejnego członka.

Doświadczenie w fotowoltaice zyskaliśmy dzięki wykonywaniu instalacji PV od samego początku powstania ustawy OZE. Rynek fotowoltaiki w Polsce rośnie razem z nami i dzięki nam. A my również rośniemy dzięki niemu. Jako nieliczni możemy pochwalić się pierwszymi realizacjami już w 2015 roku. Do tej pory wykonaliśmy około 1000 systemów PV o łącznej mocy zainstalowanej sięgającej blisko 15MWp.

Oprócz fotowoltaiki zajmujemy się również wykonywaniem przyłączy elektroenergetycznych oraz linii kablowych dla ENEA Operator Sp. z o.o.  a także wykonywaniem instalacji elektrycznych w  budynkach handlowych, biurowych, magazynowych oraz w domach jednorodzinnych (m.in wszystkie salony jubilerskie APART).