Oferta pracy

Elektromonter / Monter

ZPUE S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;

  • Montaż układów pomiarowych;

  • Składanie obwodów zasilających i sterowniczych;

  • Realizacja planu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa);

  • Zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;

  • Szkolenie przygotowujące do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy