Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - monter

ART In Energy Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa kolejowej i tramwajowej sieci trakcyjnej prądu stałego

  • Budowa napowietrznych i kablowych linii nN i SN,

  • Montaż słupów trakcyjnych, tramwajowych i oświetleniowych,

  • Prace przy wykonywaniu słupów trakcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie,

  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność,

  • Gotowość do pracy w delegacji.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Uprawnienia SEP,

  • Doświadczenie w branży,

  • Uprawnienia kierownika pociągu,

  • Uprawnienia do kierowania pojazdem kolejowym przy wykonywaniu prac na sieci trakcyjnej,

  • Uprawnienia operatora podestu ruchomego / żurawia / spawacza elektrycznego lub gazowego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Prawo jazdy kat. C lub C+E

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Miesięczne rozliczane i płatne nadgodziny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Transport na budowę,

  • Posiłki regeneracyjne,

  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,

  • Karta sportowa FitProfit,

  • Udział w dużych kontraktach infrastruktury w Polsce,

  • 500 zł za zatrudnienia poleconego pracownika,

  • Możliwość przeszkolenia i przygotowania do zawodu.

Działalność Spółki ART In Energy skupia się na budowie, naprawach i remontach kolejowej i tramwajowej sieci trakcyjnej jak również urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej. Swoją działalność opieramy na doświadczeniu kadry technicznej charakteryzującej się wysoką wiedzą techniczną i organizatorską. Biuro Spółki znajduje się w centrum Polski (Koluszki) a zasięg działalności obejmuje cały kraj.

Przewiń do profilu firmy