Logo Pracuj.pl

Elektromonter/Monter obwodów elektrycznych (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Działdowo
    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • montaż obwodów elektrycznych oraz wykonywanie montażu mechanicznego aparatów w oparciu o dokumentację techniczną, montażową i konstrukcyjną oraz specyfikacje,
  • realizowanie zadań produkcyjnych,
  • przestrzeganie istniejących instrukcji technologicznych i dyscypliny technologicznej,
  • kontrolowanie wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym, ilościowym i terminowym,
  • sprawdzanie wykonanych prac montażowych na zgodność ze schematami elektrycznymi, dokumentacją techniczną, montażową i konstrukcyjną oraz usuwanie błędów montażowych,
  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych oraz testów, wchodzących w skład procesu montażu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego lub zawodowego w kierunku elektryki,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • wiedzy z zakresu montażu urządzeń lub instalacji elektrycznych,
  • gotowości do pracy jednozmianowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię roczną,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach,
  • program MyBenefit,
  • miejsce pracy: Przasnysz.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
ELE/PSN/0822

Elektromonter/Monter obwodów elektrycznych (m/k), Działdowo