Oferta pracy

Elektromonter / Monter SRK

ATEM-Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Montaż i obróbka kabli teletechnicznych, sygnalizacyjnych i elektroenergetycznych

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • Montaż urządzeń automatyki kolejowej, teletechniki oraz aparatury elektrycznej

  • Obsługa urządzeń SRK na torach kolejowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnieninia do pracy w czynnych urządzeniach SRK

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI

  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 9 lat

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja

Axians to marka VINCI Energies prowadząca działalność w branży ICT. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat.

Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem przy wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych.

Nasza oferta zapewnia wszystkim Klientom, firmom, organizacjom rządowym oraz dostawcom usług, unikalny wachlarz rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury ICT.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza o kompleksowych rozwiązaniach teleinformatycznych.

Przewiń do profilu firmy